Wynajęcie Internet Marketing Service – Zaplanuj przed skokiem!

Częstym błędem popełnianym przez firmy jest zbyt szybkie zatrudnianie firmy zajmującej się marketingiem internetowym – głównie na podstawie ceny. Twoja witryna jest wizualną reprezentacją Twojej firmy, a źle zaprojektowana witryna może frustrować odwiedzających, fałszywie przedstawiać Twoje produkty, a nawet zmniejszać sprzedaż. Zanim zatrudnisz firmę zajmującą się marketingiem internetowym, zapoznaj się z odpowiedziami na następujące pytania:

1. Jakie doświadczenie ma firma zajmująca się marketingiem visit https://lineart-reklama.pl internetowym? Czy mają jakieś specjalne kwalifikacje lub oznaczenia?

Długowieczność w branży jest dobrym wskaźnikiem stabilności i umiejętności. Firmy zajmujące się marketingiem internetowym, które działają w branży od jakiegoś czasu i zbudowały godną podziwu reputację, są zwykle znane z solidnej pracy projektowej i obsługi klienta. Wybór firmy zajmującej się marketingiem internetowym, która działa dłużej, oznacza większe prawdopodobieństwo, że będzie ona obecna w przyszłości w celu bieżącej konserwacji i aktualizacji Twojej witryny.

Odpowiedź na to pytanie da ci ogólne wyobrażenie o umiejętnościach w firmie internetowej. Posiadanie wykształcenia wyższego jest dobre. Posiadanie dużego doświadczenia jest lepsze, a połączenie doświadczenia z wyższym wykształceniem jest najlepsze.

2. Ilu mają członków personelu i jakie są ich role?

Większy niekoniecznie znaczy lepszy, jeśli chodzi o skuteczne firmy zajmujące się e-marketingiem internetowym. Firmy mają średnio jednego projektanta, kilku twórców stron internetowych, analityków oraz kilku sprzedawców i pracowników wsparcia. Niektóre firmy stosują system Just-in-Time, dodając lub usuwając personel w razie potrzeby. Pomaga to utrzymać niskie koszty ogólne.

3. Jakie inne usługi oprócz marketingu internetowego oferuje agencja?

Wiele znanych firm zajmujących się marketingiem internetowym rozwija się i oferuje inne usługi, w tym tworzenie i projektowanie stron internetowych. SEO, marketing w wyszukiwarkach, pisanie treści internetowych, marketing w mediach społecznościowych, promocja blogów i zarządzanie Google AdWords to usługi oferowane przez wiele doświadczonych firm zajmujących się marketingiem online. Kluczem jest znalezienie firmy, która oferuje usługi, których szukasz.

4. Czy firma zajmująca się marketingiem internetowym spędza z Tobą czas, aby zebrać wiedzę biznesową i przedstawić Ci formalną propozycję?

Dobrze jest wybrać firmę zajmującą się marketingiem internetowym, która poświęci trochę czasu na zaoferowanie niestandardowego rozwiązania dla Twojej witryny. Często firma zajmująca się marketingiem internetowym dostarcza kwestionariusz do wypełnienia, aby lepiej poznać Twoje cele, konkurencję i ogólne potrzeby witryny. Twoja witryna będzie odgrywać dużą rolę w ogólnym marketingu Twojej marki. Dlatego ważne jest, aby Twoja firma zajmująca się marketingiem internetowym miała jasny obraz ogólnych celów marketingu internetowego.

5. Jakie są warunki płatności firmy zajmującej się marketingiem internetowym?

W przypadku wszystkiego, od małej witryny non-profit po pełny branding korporacyjny, większość firm zajmujących się marketingiem internetowym pobiera opłatę z góry i etapy płatności na podstawie uzgodnionych kamieni milowych i wyników. Uważaj na każdą firmę zajmującą się marketingiem internetowym, która prosi o pełną płatność przed rozpoczęciem projektu.

6. Jaka jest polityka firmy zajmującej się marketingiem internetowym w zakresie nieujawniania i prywatności informacji?

Aby stworzyć dla Ciebie idealny plan marketingowy, Twoja firma zajmująca się marketingiem internetowym potrzebuje dostępu do ważnych informacji o Twojej firmie — informacji, których nie chciałbyś, aby Twoja konkurencja lub ktokolwiek inny wiedział.

Jest to szczególnie ważne, jeśli zakładasz nową firmę. Nie chcesz, aby inni ukradli Twój pomysł, zanim będziesz miał szansę na nim zarobić. Dlatego solidna polityka poufności i prywatności ochroni Twoje informacje.

7. Jakie są średnie terminy ukończenia projektu projektowania stron internetowych, w tym handlu elektronicznego, projektowania logo i brandingu korporacyjnego?

Jeśli firma zajmuje się zarówno tworzeniem stron internetowych, jak i marketingiem internetowym, zapytaj, jaki jest typowy czas realizacji projektów podobnych do Twoich. To powinno dać ci dość jasne wyobrażenie, czy projektant/programista strony internetowej ma wdrożone systemy śledzenia czasu i zarządzania projektami. Jeśli masz trudny termin, którego musisz dotrzymać, pamiętaj, aby poinformować o tym firmę projektową z wyprzedzeniem, aby mogła odpowiednio zaplanować.

8. Kto będzie Twoim centralnym punktem kontaktowym dla Twojego projektu marketingu internetowego?

Ważne jest, aby mieć jeden punkt kontaktowy dla swojego projektu, aby upewnić się, że nic nie zostanie utracone w tłumaczeniu. Kierownik projektu powinien być przypisany do wszystkich projektów internetowych. Jeśli jednak pracujesz z małą firmą internetową, kierownikiem projektu może być również sam projektant i/lub programista stron internetowych.

9. Czy firma zleca jakiekolwiek komponenty projektu stronom trzecim lub krajom takim jak Indie? Jeśli tak, które komponenty?

Ponieważ Internet jest miejscem, w którym można zabezpieczyć udział w rynku, pojawia się wielu szarlatanów i niedoszłych międzynarodowych specjalistów od marketingu internetowego – złodziei, którzy wiedzą niewiele więcej niż jak zrealizować czek i szybko zniknąć.

Jak więc kupić uczciwą i odnoszącą sukcesy firmę, która specjalizuje się w międzynarodowym marketingu i public relations w Internecie?

Musisz zadać kilka pytań. Problem polega na tym, że większość firm poszukujących międzynarodowego wsparcia marketingu internetowego SEO nie zna pytań, które należy zadać. Leyden Communications (Izrael) przedstawia poniżej listę pytań dla każdej firmy z Tel Awiwu, Londynu, Waszyngtonu i Nowego Jorku po Paryż, Japonię, Indie i Chiny, które mogą zadać SEO lub międzynarodową firmę zajmującą się marketingiem internetowym przed podpisaniem umowy.

Po pierwsze, jeśli twoją grupą docelową jest Nowy Jork, Londyn, Manchester lub Los Angeles, lub jakikolwiek rodzimy anglojęzyczny rynek, pamiętaj, aby zatrudnić tubylca z tego kraju. Osoba, której angielski jest na poziomie języka ojczystego i rozumie kulturę marketingową Twojego rynku docelowego. Jeśli zatrudniasz Izraelczyka, upewnij się, że mieszka i pracuje w lokalizacji docelowej przez co najmniej dziesięć lat.

Po drugie, chcesz wiedzieć, jakie doświadczenie i przez ile lat pracowali z marketingiem międzynarodowym, konwencjonalnymi kanałami dystrybucji, sprzedażą, marcom, marketingiem wirusowym, produkcją broszur, reklamą i public relations?

Po trzecie, jakie mają doświadczenie zawodowe w copywritingu, dziennikarstwie i badaniach?

Po czwarte, jakie praktyczne doświadczenie mają w programowaniu?

I wreszcie, jak długo pracują w Internecie?

Międzynarodowy specjalista od marketingu internetowego musi nosić wiele kapeluszy, aby odnieść sukces. Internet SEO musi być doświadczonym specjalistą ds. marketingu międzynarodowego lub PR – takim, który rozumie, jak penetrować i motywować rynek poza Izraelem bez Internetu. Muszą zrozumieć podstawy międzynarodowego marketingu, brandingu, kanałów dystrybucji i sprzedaży, aby mogli zintegrować świat cyfrowy z klasycznymi rynkami druku, mediów telewizyjnych i sprzedaży. SEO musi być utalentowanym, kreatywnym i profesjonalnym pisarzem, który może pisać zarówno dla czytelnika, jak i dla wyszukiwarki.

Ten artykuł jest przykładem tego, jak pisze się zarówno dla czytelnika, jak i dla wyszukiwarek Google i Yahoo. Angielski trochę cierpi, ponieważ autor znajduje równowagę między przyciągnięciem twojej uwagi a oczami wyszukiwarek. Ale co jest ważniejsze? Wyszukiwarka!

Bo jeśli Twoi klienci w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Brazylii, Japonii i Korei Południowej nie znajdą Twojej witryny, wówczas posiadanie witryny z najlepszymi konwencjonalnymi tekstami tekstowymi zagubi się w cyberprzestrzeni.

Czy możesz znaleźć webmastera, grafika internetowego, programistę internetowego, profesjonalnego marketingowca internetowego, guru marketingu międzynarodowego i profesjonalnego dziennikarza lub copywritera w jednej osobie?
Wielu w Izraelu powie ci, że tak. Mówię, że będziesz miał szczęście, jeśli znajdziesz zespół z każdym z tych specjalistów w nie więcej niż trzech międzynarodowych firmach marketingu internetowego SEO w Izraelu.